Ekskluzīvi juvelierizstrādjumi no pasaulslavenā juveliermeistara Roberto Coin

The Fifth Season by Roberto Coin kolekcijas

The Fifth Season by Roberto Coin

Lai cik dažādi gadu laikā neizpaustos Roberto Koina radītu izstrādājumu dizains, ir viena unikāla īpašība, kas piemīt tikai viņa zīmolam un padara viņa darbus atpazīstamus: katrā juvelierizstrādājumā, vai tas ir gredzens, vai auskari, vai rokassprādze, tā iekšpusē ir ugunssarkans akmens. Rubīns. Kopš 1998. gada, pats Roberto atzīst, ka pievieno to katrai kolekcijai. Par šo “īpatnību viņš pats stāsta: “Es mīlu vecas grāmatas. Kādu reizi man gadījās lasīt grāmatu par Ēģiptes faraoniem, un es tajā izlasīju, ka ja faraons dāvāja savai sievai rotaslietas, ļoti bieži tās saturēja rubīnu, jo pastāvēja uzskats, ka rubīns pieskaroties sievietes ādai, rada veiksmi, laimi un labklājību. Es nodomāju, kāpēc gan neizmantot šo jauku tradīciju, sniedzot rubīnu kā dāvanu visām sievietēm, kas izvēlas mana zīmola radīto produkciju. Es novēlu viņām laimi un labklājību”.

The Fifth Season by Roberto CoinThe Fifth Season by Roberto CoinThe Fifth Season by Roberto Coin

Donna Juvelierizstrādājumu veikali piedāvā individālu pieeju Jūsu skaistumam ar īpašām kolekcijām no Roberto Coin.
The Fifth Season by Roberto CoinThe Fifth Season by Roberto Coin – juvelierizstrādājumu kolekcija, kas pieejama salonā Donna tirdzniecības parkā Alfa, pauž eleganci, kas kā likums, ir Roberto Coin zīmola tradīcija un filozofija, un ir lieliski piemērots mūsdienu dinamiskajā vidē. Tā ir neformāla izteiksme Roberto Coin pasaulē ar burvīgu pieskārienu stilam, radot izsmalcinātību un iedvesmojot ar itāļu šarmu.
Roberto Koina darbi tiek veidoti pie slavenākajiem Itālijas juvelieriem, sadarbībā ar labākajiem dizaineriem, bet vienmēr piedaloties pašam zīmola īpašniekam, kas nodrošina viņa iztēles pieskaņu katrā kolekcijā, katrā izstrādājumā – viņa stāsts ir iedvesmots visur, piedodot viņa kolekcijām tik ļoti nepieciešamo individualitāti.
Gaume un inovācijas, ko Roberto Koins iedvešThe Fifth Season by Roberto Coin savos darbos, piesaista pasaules uzmanību, viņa rotaslietas izvēlas visiem zināmas slaventības, līdz ar to zīmols ir ievietojams starp slavenākajām Itālijas juvelieriem un ieņem vadošo pozīciju starptautiskajā mākslas pasaulē ar savu izsmalcinātību un kvalitāti. Katrs juvelierizstrādājums no Roberto Coin zīmola ir rezultāts rūpīgam procesu kopumam, kultūru, mākslas un dabas savstarpējai ietekmei, atbalsīm no pagātnes un nākotnes vīzijām. Spēja iedvest savu pieredzi, sapņus un perspektīvu rotaslietās – raksturo zīmola kolekciju neapšaubāmo identitāti un unikalitāti.
Modes pasaule atzīst Roberto Koinu kā autoru daudzām interesantākajām tendencēm rotaslietu pasaulē, kas pēdējās desmitgadēs ir novērotas. Viņa instinkts vienmēr mudina viņu izveidot ko jaunu, ko īpašu, un tādā veidā tiek radīti vairāk nekā 600 jauni modeļi gadā, kas atbilst prasībām dažādos starptautiskajos tirgos. Roberto Koina kolekcijas šodien atrodamas vairāk nekā 1000 veikalos visā pasaulē vairāk nekā 60 valstīs. Katru gadu viņa izstrādājumu izvēlas modes pasaules slavenības un kino zvaigznes, parādot Roberto Koina kolekcijas pasaulei uz sarkanā paklāja.
Roberto Coin zīmols ļoti cītīgi ievēro kvalitātes prasības ražošanas pricesā. Viņa kolekcijas tiek tirgotas starptautiskā mērogā, kas ir viens no iemesliem, kādēļ viņa ražojumu sastāvs ir tik pārskatāms, saturošs un kvalitatīvs.

The Fifth Season by Roberto CoinThe Fifth Season by Roberto Coin


Starp Roberto Coin zīmola cienītājiem ir sastopamas daudz slavenības, piemēram, Kirstena Stjuarte, Halle Berrija, Klaudija Šīfere, Naomi Kempbela, Nikola Kidmena, Madonna, Šērona Stouna, Denīza Ričardsa, Uma Tūrmane un citas Holivudas zvaigznes. Milzīgais potenciāls, kas piemīt meistaram Roberto Koinam, dod impulsu attīstībai jaunos virzienos. Ar viņa iztēli ir rezultātā radušies trendim kā piemēram, zelta ‘sneakers’, zelta galds, kleita no zelta, zelta soma u.c. Līdz šim netiek atklāta ‘recepte’, kādā veidā tiek izgatavots zelta pārklājums tam visam.

Scroll Up