Donna Alfa

Modīgu un elegantu rotaslietu un juvelierizstrādājumu veikals salons tirdzniecības parkā Alfa

Donna juvelierizstrādājumi Alfā"Donna" @Alfa_parksVieta, kur mājo dizains. Vieta, kas iedvesmo. Vieta, kas ir īpaša. Tik īpaša, cik tās apmeklētājs. Vieta, kur Jūsu izvēle ir ekskluzīva. Vieta, kurā mīt luksus klases zīmoli. Donna salons t/p Alfa piedāvā Jūsu izvēlei plašāko mūsu kolekciju apskati un izvēli. Izvietots ērtā vietā, Alfa parka “A” daļas otrajā stāvā, salons ir plašs, gaišs, ar jaunu dizainu. Tā atklāšana ir norisinājusies 2017.gada 16.maijā, prezentējot Donna salonu Latvijā pārstāvēto, ekskluzīvo, visā pasaulē atzīto dizaineru, mākslinieku un zīmolu Roberto Coin, Roberto Bravo, Crieri, Labriola, Breuning un Graziella brīnišķīgos, neatkārtojamos un ekskluzīvos juvelierizstrādājumus. Vairāk par pārstāvētiem zīmoliem lasiet mūsu mājas lapā.

The Fifth Season by Roberto CoinRoberto BravoBreuning

Mēs laipni gaidām Jūs un aicinām apmeklēt šo brīnišķīgo un neatkārtojamo juveliersalonu, kas Jūsu skaistumam piedāvā izvēlēties tik atzītu un ekskluzīvu zīmolu izstrādājumus, kurus var sastapt arī pasaulē pazīstamāko cilvēku garderobēs.

Donna salonā Jūs varēsiet gan izvēlēties savu īpašo rotu no veikalā atrodamā piedāvājuma, gan arī mūsu veikala pārstāvis Jūs iepazīstinās ar zīmolu katalogiem, kur var izvēlēties un pasūtīt rotas, kuru izskats, izmērs, krāsa un galvenais jau, rotas dvēsele būs Jūsu no skata.

The Fifth Season by Roberto Coin

Roberto BravoBreuningCrieriGraziellaLabriolaKiArte

Scroll Up