DONNA juvelierizstrādājumu veikali

  T/p Alfa – 2. stāvā | T/c Galerija Centrs –  2.stāvā  

"Donna" @Alfa_parksDonna Galerija Centrs 2"Donna" @GalerijaCentrs

Mūsu jeveliersalona un veikalu atrašanās vieta kartē atrodama zemāk.

Donna juveliersalons tirdzniecības parkā Alfa

Donna juvelierizstrādājumi Alfā"Donna" @Alfa_parksVieta, kur mājo juvelierizstrādājumu dizains. Vieta, kas iedvesmo. Vieta, kas ir īpaša. Tik īpaša, cik tās apmeklētājs. Vieta, kur Jūsu izvēle ir ekskluzīva. Vieta, kurā mīt luksus klases zīmoli. Donna salons t/p Alfa piedāvā Jūsu izvēlei plašāko mūsu juvelierizstrādājumu kolekciju apskati un izvēli. Izvietots ērtā vietā, Alfa parka “A” daļas otrajā stāvā, salons ir plašs, gaišs, ar jaunu dizainu. Donna prezentējot juveliersalonu Latvijā pārstāvēto, ekskluzīvo, visā pasaulē atzīto dizaineru, mākslinieku un zīmolu Roberto Coin, Roberto Bravo, Crieri, Labriola, Breuning, Graziella brīnišķīgos, neatkārtojamos un ekskluzīvos juvelierizstrādājumus. Vairāk par pārstāvētiem juvelieru zīmoliem lasiet mūsu mājas lapā.

The Fifth Season by Roberto CoinRoberto BravoBreuning

Mēs laipni gaidām Jūs un aicinām apmeklēt šo brīnišķīgo un neatkārtojamo juveliersalonu, kas Jūsu skaistumam piedāvā izvēlēties tik atzītu un ekskluzīvu juvelieru zīmolu izstrādājumus no zelta un platīna un ar augstākās kvalitātes briljantiem, kurus var sastapt arī pasaulē pazīstamāko cilvēku garderobēs.

Donna juvelieru salonā Jūs varēsiet gan izvēlēties savu īpašo rotu no veikalā atrodamā piedāvājuma, gan arī mūsu veikala pārstāvis Jūs iepazīstinās ar zīmolu katalogiem, kur var izvēlēties un pasūtīt Breuning laulību gredzenus, saderināšanās gredzenus, izstrādātus baltā zeltā, platīnā un ar briljantiem, kā arī jebkurus juvelieruzstrādājumus pēc kataloga, kuri nav pieejami nekur citur Latvijā, un rotas, kuru izskats, izmērs, krāsa un galvenais jau, rotas dvēsele būs Jūsu no skata.

The Fifth Season by Roberto Coin

Roberto BravoBreuningCrieriGraziellaLabriolaKiArte

Lasīt vairāk par mūsu juveliersalonu t/p Alfā…


Donna juvelieru veikali tirdzniecības centrā Galerija Centrs

Donna Galerija Centrs Donna Galerija CentrsDonna juvelierveikali vēlas saviem pircējiem piedāvāt pēc iespējas plašāku gaumīgu juvelierizstrādājumu klāstu. Un tieši tādāļ esam atvēruši nu jau divus juvelieru veikalus t/c Galerija Centrs. Abi juvelieru veikali atrodas tirdzniecības centra otrajā stāvā, piedāvājot patiesi skaistus un gaumīgus itāļu juvelieru dizaina meistaru juvelierizstrādājumus un rotas lietas.

 

Pavisam jauni, tikko kā atvērti ir mūsu juvelieru veikali t/c Galerijā Centrs, pie tirdzniecības centra zīmīgajām vecajām kāpnēm, otrajā stāvā, kur mēs piedāvājam pavisam neredzētus juvelierizstrādājumusAlcozer & J rotaslietas, kas ir izcilas savā izskatā, izcels jebkuru apģērbu, īpaši nakts un vakara apģērbus, padarīs Jūs patiesi ievērojamu un gaumīgu. Un, protams, Mattia Mazza koraļļu un pērļu rotaslietas – īstas un neredzēti skaistas rotas dabīgajās vidusjūras akmeņu krāsās. Tagad arī līdzīgi kā mūsu veikalā t/c Alfa, piedāvājam izcilas rotas no Roberto Coin, Roberto Bravo, Breuning – viss vienuviet – pašā Rīgas sirdī. Tirdzniecības centrs piedāvā ērtu atrašanās vietu pašā Rīgas pilsētas sirdī – Vecrīgā. Tieši tādēļ divi juvelieru veikali vienuviet ar dažādiem stiliem un zīmoliem ir bijusi mūsu izvēle. Donna Galerija Centrs 2

Galerija centrs ir iecienīts tirdzniecības centrs,Graziella kurā apmeklētāji iegriežas ne tikai brīvdienu pastaigā, bet arī ikdienas steigā. Donna juvelierveikali Rīgas centrā Jums piedāvā izvēlei īpaši atlasītu, izsmalcinātu rotu kolekcijas, kolekcijas rotām ar akmeņiem, īpaša dizaina rotas, zelta un sudraba auskarus, kulonus un gredzenus labākajā gaumē. Veikals regulāri seko līdz patstāvīgo un jauno klientu vēlmēm un piedāvā patīkamas atlaides dažādām kolekcijām.Donna-client-Alcozer-J-jewellery (5)
Mēs priecāsimies Jūs redzēt un mūsu juvelieru veikalu pārstāvji Jums būs gatavi izrādīt Jums visas piedāvātās kolekcijas un pastāstīs par juvelierizstrādājumiem visu nepieciešamo informāciju, lai Jūsu atmiņā paliek ne tikai izvēlētais izstrādājums, bet arī mūsu attieksme pret Jums kā klientu, kuru mēs cienām un kuram mēs vēlam tikai to skaistāko rotu.

Mattia-Mazza logoAlcozer-J logoGraziellaLabriolaKiArte

 

The Fifth Season by Roberto Coin

Roberto BravoBreuningCrieri

Scroll Up