Mattia Mazza koraļļu un pērļu rotas lietas

Mattia MazzaThe Mattia Mazza – rotaslietu un juvelierizstrādājumu kompānija un zīmols, kas dibināts slavenajā Torre Del Greco. Un slavena šī vieta ir tieši ar savāmMattia Mazza tradīcijām koraļļu ieguvē un apstrādē. Zīmols sevi prezentē kā koraļļu un akmens juvelierizstrādājumu ražotāju, pērļu un tirkīza akmeņu tirgotāju.
Lielais darba ieguldījums un pieredze ļauj Mattia Mazza piedāvāt plašu rotu klāstu – pērles un koraļļus, kas iestrādāti zeltā, ar radošu dizainu, perfekti apstrādātiem akmeņiem. Visas Mattia Mazza rotas – precizēte un itāļu rotu kvalitāte. Visi akmeņi – tie ir veseli, ideāli apstrādāti akmeņi, nekādu putekļu līmēšanu – augstākā kvalitāte no Mattia Mazza ir garantēta.
Mattia Mazza stāsts sākas 20. gadsimta sākumā, ar kaisli pret grieķu kalna koraļļiem. Kopš tā laika, pēc vairāk nekā simts gadiem, un četrām paaudzēm izaugsme koraļļu apstrādes un tirdzniecības jomā ir nostiprinājusi Mattia Mazza kā vienu pazīstamākajiem tāda veida rotu zīmoliem. Kompānija strikti pieturas tradīcijām, un tieši tāpēc sarkanais zelts joprojām ir un vienmēr būs Mattia Mazza darbības stūrakmens. “Koraļļi, bet ne tikai”.

Donna Mattia Mazza koraļu juvelierizstrādājumi

Mattia Mazza“Talantīgs juvelieris – ir tas, kas var radīt rotaslietu, greznu, bet kas nav samākslota. Es apbrīnoju, kad juvelierim ir spēja ļaut rotai izteikt viņa ideju. Viss, kas tiek radīts rokām, tās ir ne tikai rotaslietas, tas viss kopā – mākslas darbs. Ražots Itālijā – tā arī ir māksla! Un es nestrādāju, lai veidotu greznību, bet lai veidotu skaistas rotaslietas, cerot, ka cilvēkiem patiks. Greznība nav pašmērķis. “- teica Matia Mazza, mūšdienu Mattia Mazza zīmola īpašnieks.
Katrā no paaudzēm ģimenes tradīcijas ir pilnveidojušās, bizness ir audzis, kvalitātes prasības arī. Tādēļ, “sarkanais zelts”, kā sauc koraļļus, bija un joprojām ir galvenā specialitāte juvelierizstrādājumu zīmolam Mattia Mazza. “Bez tradīcijām nav iespējams strādāt. Jo jums ir jāmīl savs darbs, it īpaši, ja tas ir jūsu roku darbs. Roku darba meistars savā radījumā ieliek arī mīlestību pret to. “- atzina Matia Mazza.
Torre del Greco – pilsēta, kurā tradicionāli, gadsimtiem ilgi, ir specializēja koraļļu ieguvē un apstrādē. Torre del Greco līdz 18. gadsimta sākumam bija koraļļu ieguves centrs. Tāpēc Mazza ģimene, tāpat kā daudzas citas ģimenes no Torre del Greco, iesaistījās koraļļu ieguvē. Mūsdienu Mattia Mazza tika dibināta 20. gadsimta sākumā, kad ģimenes vectēvs dibināja un nosauca Mattia Mazza kompāniju, kļūstot par vienu no pirmajiem Torre del Greco uzņēmējiem, kam izdevās īstenot savu rotaslietu atpazīštamību un piedāvājumu starptautiskā līmenī. “Jau 20. gadsimta sākumā, mans vectēvs piegādāja rotas juvelierizstrādājumu veikaliem Austrumos: Tibetā, Indijā. Mans vectēvs bija pazīstams ar savu entuziasmu un pilnīgo nodošanos ģimenes biznesam, kā arī lielu augstsirdību un atsaucību attiecībā pret cilvēkiem, ne tikai klientiem, bet arī darbiniekiem veikalos. Viņš kļuva lielisks piemērs man. “- teica Matia Mazza jaunākais.

Mattia MazzaMattia Mazza
Mattia Mazza rotaslietas – tā ir tradīciju un radošuma apkopojums un māksla, pateicoties kurai zīmols spēj katru gadu radīt daudz jaunas rotas, kuru cienītāju logs arvien aug.
“Es un mans brālēns Bruno Mazza esam jau trešā paaudze Mattia Mazza zīmola attīštībā. Tādēļ koraļļi mums – tas ir viss. Visa dzīve” – saka Matia Mazza. “Pirmais elpas viciens man sija šajās sienās. Mēs dzīvojām virs darbnīvas. Kad es ārā spēlējos, tad ik pa laikam iegāju pie tēva darbnīcā. Maniem bērniem gan ir savādāk – viņi te nav dzīvojuši…” – piebilst Bruno Mazza.

 

Scroll Up