Donna Outlet veikals tirdzniecības centrā Origo

Ja apģērbam ir saloni un veikali, un outlet veikali, tad kādēļ gan šo moderno nosaukumu nepiemērot juvelierizstrādājumu veikalam, kur pieejamas zelta rotaslietas ar patīkamām atlaidēm?
Donna outlet veikals tirdzniecības centra Origo ziemeļu puses otrajā stāvā (ēka “A”) ir vieta, kur apkalpošanas kvalitāte ir tikpat individāla, kā salonā. Piedāvātie izstrādājumi ir atlasīti ar Donna veikaliem un saloniem tik raksturīgo gaumi. Jūs esat laipni gaidīti mūsu outlet juvelierizstrādājumu veikalā Rīgas pilsētas steidzīgākajā daļā.

Kad Jūs vēlaties kaut ko no jaunāko tendenču rotaslietām, mūsu salonā tirdzniecības parkā Alfa ir visas jaunākās kolekcijas no pasaulslaveniem dizaineriem un juvelieriem. Bet tajā brīdī, kad Jūs vēlaties tikpat skaistas rotas, bet Jūs neuztrauc, vai šī rota ir aktuāla šodien vai gadu atpakaļ, tad mūsu Outlet tirdzniecības centra Origo otrajā stāvā ir vieta, kur iegriezties. Rotaslietas par outlet cenām, lielai daļai no tām atlaides līdz pat 70%. Bet rotas skaistums no tā nemainās. Par to varat nesatraukties. Rotaslietas ir tik tiešām tik pat skaistas, gaumīgas, elegantas un, galvenais, vērtīgas!!! Atcerieties! Rotaslietām vērtība tikai aug. Un ja rotaslietu var iegādāties ar atlaidi līdz 70%, tad tāda iespēja nav jālaiž garām.

Gaidām Jūs mūsu Donna Outlet veikalā, tirdzniecības centra Origo A ēkas otrajā stāvā.

Scroll Up